Neodyme

TH-410

1000W /103dB 4x10TH-410 wyposażona jest w głośniki neodymowe najnowszej generacji. Konfiguracja czterech głośników 10" daje ogromną skuteczność i potężny PUNCH. Kształt kolumny został tak zaprojektowany aby zapewnić bardzo dobry odsłuch na scenie. Kolumna w przeciwieństwie do typowych 4x10" ma nieco inny układ głośników co sprawia że kolumna jest wyższa i węższa. Dzięki temu w porównaniu do niskich kolumn mamy lepszy odsłuch oraz dostęp do wzmacniacza umieszczonego na kolumnie. TR-410 Idealnie sprawdza się w warunkach koncertowych oraz studio. Kolumna wyposażona jest w selektor trybu pracy, który umożliwia wybór następujących opcji:

  • MONO - standardowe konfiguracja podłączenia wszystkich głośników do jednego wzmacniacza.
  • BI-AMP – możliwość podłączenia każdej sekcji głośników oddzielnie. W tym trybie można podłączyć do kolumny dwa oddzielne wzmacniacze lub korzystać z jednej wybranej sekcji i jednego wzmacniacza. Opcję BI-AMP możesz wykorzystać również do  pracy semi-STEREO.

Przełącznik trybu pracy daje dodatkową możliwość – zmianę impedancji kolumny. W trybie mono masz wyjście o impedancji 4ohm a w trybie Bi-AMP masz dwa wyjścia po 8ohm

Kolumna posiada gniazda wejściowe typu combo SPEAKON + JACK oraz 3-pozycyjny regulator głośności driver'a wysokotonowego.

Obudowa kolumny pokryta jest hybrydową powłoką poliuretanową. Jest to powłoka bardzo odporna na wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne oraz chroniąca obudowę przed wilgocią. Jest bardzo łatwa w utrzymaniu czystości, poza tym odporna na ścieranie i pozostawianie widocznych uszkodzeń na skutek eksploatacji sprzętu podczas transportu. Dodatkową zaletą powłoki z elastomeru poliuretanowego jest to, że bardzo solidnie uszczelnia i wzmacnia całą konstrukcję kolumny głośnikowej co eliminuje niepożądane drgania i zwiększa ogólną żywotność obudowy.


następny »