O FIRMIE

Taurus Amp to linia urządzeń zaprojektowanych dla basistów oraz gitarzystów. Powstała dzięki wieloletniemu doświadczeniu w tworzeniu systemów nagłośnieniowych oraz współpracy z profesjonalnymi muzykami.

Wszystkie produkty Taurus Amp są projektowane i produkowane w fabryce Box Electronics w Sopocie.
Są tworzone z dbałością o każdy detal, przy zastosowaniu najnowszych technologii oraz wysokiej jakości podzespołów elektronicznych.

W procesie powstawania produktów Taurus dużą rolę odgrywa praca ludzka. Taurus jest tworzony przez muzyków dla muzyków. Każdy nowy model, zanim trafi do seryjnej produkcji, jest przez nich wielokrotnie testowany. Wszystko po to, aby sprostać najśmielszym oczekiwaniom muzyków w poszukiwaniu własnego brzmienia.

Naszym celem jest osiągnięcie najwyższej jakości oferowanych produktów. Dbamy o to, aby Taurus posiadał swój unikalny charakter. Oprócz jakości, brzmienia i niezawodności, ważny jest dla nas dobry design. Kładziemy nacisk na to, aby ostateczny kształt produktu zależał głównie od oczekiwań muzyków a nie był dyktowany względami ekonomicznymi.

Taurus, tworzony przez muzyków dla muzyków, nieustannie ewoluuje.
Zapraszamy do odwiedzania strony www.taurus-amp.pl oraz oficjalnego profilu www.facebook.com/TaurusAmplification w poszukiwaniu nowości, testów, konkursów.