TS-210F (Hc)

300W /100dB 2x10Kolumna TS-210F wyposażona jest w klasyczne głośniki ferrytowe włoskiej firmy SICA. Konstrukcje oparte na głośnikach 10-cio calowych są tym co większość basistów lubi najbardziej.  Ich szybka reakcja, dynamika i pasmo dźwięku sprawia że świetnie sprawdzają się w różnych stylach muzycznych. Dodatkową zaletą kolumny TS-210F są jej niewielkie gabaryty, co ma spore znaczenie podczas transportu. Usytuowanie głośników w pionie daje dobry odsłuch na scenie i sprawia to że nie zajmuje dużo miejsca, o która czasami trudno na mniejszych scenach.  
Kolumna wyposażona jest w gniazda wyjściowe typu combo SPEAKON + JACK oraz 3-pozycyjny regulator poziomu dźwięku głośnika wysokotonowego. Kolumna posiada w górnej części obudowy wpusty montażowe umożliwiające wygodne stawianie kolumn jedna na drugiej.
Wszystkie obudowy z serii (Hc)  pokryte są hybrydową powłoką poliuretanową. Jest to powłoka bardzo odporna na wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne oraz chroniąca obudowę przed wilgocią. Jest bardzo łatwa w utrzymaniu czystości, poza tym odporna na ścieranie i pozostawianie widocznych uszkodzeń na skutek eksploatacji sprzętu podczas transportu. Dodatkową zaletą powłoki z elastomeru poliuretanowego jest to, że bardzo solidnie uszczelnia i wzmacnia całą konstrukcję kolumny głośnikowej co eliminuje niepożądane drgania i zwiększa ogólną żywotność obudowy. 

Kolumna TS-210F wyposażona jest w klasyczne głośniki ferrytowe włoskiej firmy SICA. Konstrukcje oparte na głośnikach 10-cio calowych są tym co większość basistów lubi najbardziej.  Ich szybka reakcja, dynamika i pasmo dźwięku sprawia że świetnie sprawdzają się w różnych stylach muzycznych.
Dodatkową zaletą kolumny TS-210F są jej niewielkie gabaryty, co ma spore znaczenie podczas transportu. Usytuowanie głośników w pionie daje dobry odsłuch na scenie i sprawia to że nie zajmuje dużo miejsca, o która czasami trudno na mniejszych scenach.  

Kolumna wyposażona jest w gniazda wyjściowe typu combo SPEAKON + JACK oraz 3-pozycyjny regulator poziomu dźwięku głośnika wysokotonowego. W górnej części obudowy znajdują się wpusty montażowe umożliwiające wygodne stawianie kolumn jedna na drugiej.

Obudowa kolumny pokryta jest hybrydową powłoką poliuretanową. Jest to powłoka bardzo odporna na wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne oraz chroniąca obudowę przed wilgocią. Jest bardzo łatwa w utrzymaniu czystości, poza tym odporna na ścieranie i pozostawianie widocznych uszkodzeń na skutek eksploatacji sprzętu podczas transportu. Dodatkową zaletą powłoki z elastomeru poliuretanowego jest to, że bardzo solidnie uszczelnia i wzmacnia całą konstrukcję kolumny głośnikowej co eliminuje niepożądane drgania i zwiększa ogólną żywotność obudowy. 


następny »