Neodyme

TS-12 (Hc)

350W/RMS 1x12Seria TS Slim Line przeznaczona jest dla zwolenników prostych i skutecznych konstrukcji, które są łatwe w obsłudze i posiadają tylko to, co niezbędne do uzyskania poszukiwanego brzmienia. Wzmacniacze z tej serii, tak jak wszystkie modele basowe TAURUS, są wyposażone w intuicyjną korekcję barwy tonu z systemem MLO. Komba   można konfigurować na różne sposoby z dodatkowymi kolumnami głośnikowymi z serii "Slim Line". Gabaryty komb dopasowane są do gabarytów kolumn „Slim Line” -  to pozwala na łatwe zestawianie ich ze sobą tak, aby uzyskać  wielogłośnikowe zestawy o dużej skuteczności.

TS-12 wyposażony jest w najnowszej generacji głośnik neodymowy zapewniający bardzo dobre parametry dźwiękowe. Kombo TS-12 jest optymalnym wyborem dla basisty, który potrzebuje profesjonalnego nagłośnienia o małych gabarytach i małej wadze, który będzie sprawdzał się bardzo dobrze w warunkach koncertowych oraz w studio. 

Kombo TS-1010 będzie idealnym wyborem dla Ciebie jeśli potrzebujesz dobrej jakości kompaktowego nagłośnienia o dużej mocy i małych gabarytach, który zapewni Tobie bardzo dobry odsłuch na scenie oraz podczas pracy w warunkach studyjnych. 
Wszystkie obudowy z serii Lx  pokryte są hybrydową powłoką poliuretanową. Jest to powłoka bardzo odporna na wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne oraz chroniąca obudowę przed wilgocią. Jest bardzo łatwa w utrzymaniu czystości, poza tym odporna na ścieranie i pozostawianie widocznych uszkodzeń na skutek eksploatacji sprzętu podczas transportu.

Wszystkie obudowy z serii (Hc)  pokryte są hybrydową powłoką poliuretanową. Jest to powłoka bardzo odporna na wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne oraz chroniąca obudowę przed wilgocią. Jest bardzo łatwa w utrzymaniu czystości, poza tym odporna na ścieranie i pozostawianie widocznych uszkodzeń na skutek eksploatacji sprzętu podczas transportu. Dodatkową zaletą powłoki z elastomeru poliuretanowego jest to, że bardzo solidnie uszczelnia i wzmacnia całą konstrukcję kolumny głośnikowej co eliminuje niepożądane drgania i zwiększa ogólną żywotność obudowy. 

Kup Teraz


następny »