REKOMENDACJE MUZYKÓW

Ruggero Robin StompPIOTR ŁUKASZEWSKI

Gitarzysta, producent muzyczny, aranżer oraz kompozytor rockowy. Członek Akademii Fonograficznej ZPAV. Znany głównie z występów w zespołach takich, jak: TSA Evolution, Skawalker, Ira, KarmaComa,  http://custom34.com/
"Takie małe, a jakie zdolne! Idealne do cyfrowych, profilowanych urządzeń !!!  Ostatnie ogniwo by Kemper czy Fractal zagrał jeszcze lepiej.  W moim wypadku SERVO powoduje że Kemper gra teraz zdecydowanie bardziej żywo i lampowo. Doskonałe do nagrań gitary czy bassu bezpośrednio do kompa  Dobrze wypada z każdym rodzajem przetworników. Taki VITAMIZER na wejściu do wzmaków... znakomicie układa gitarę przed piecem. Po trzech koncertach i kilku nagraniach w studio jedno jest pewne. Tego mi brakowało. Już nie oddam  ;-)" ...... dzięki Adam !!!

Gitarzysta, producent muzyczny, aranżer oraz kompozytor rockowy. Członek Akademii Fonograficznej ZPAV. Znany głównie z występów w zespołach takich, jak: TSA Evolution, Skawalker, Ira, KarmaComa. Współzałożyciel studia nagrań Custom34

"Takie małe, a jakie zdolne! Idealne do cyfrowych, profilowanych urządzeń !!!  Ostatnie ogniwo by Kemper czy Fractal zagrał jeszcze lepiej.  W moim wypadku SERVO powoduje, że Kemper gra teraz zdecydowanie bardziej żywo i lampowo. Doskonałe do nagrań gitary czy basu bezpośrednio do kompa.  Dobrze wypada z każdym rodzajem przetworników. Taki VITAMIZER na wejściu do wzmaków... Znakomicie układa gitarę przed piecem. Po trzech koncertach i kilku nagraniach w studio jedno jest pewne -
tego mi brakowało. Już nie oddam  ;-)" ...... dzięki Adam !!!

 

Jacek Gawłowski

JACEK GAWŁOWSKI

Realizator dźwięku, specjalizujący się w masteringu oraz miksowaniu nagrań, także kompozytor i gitarzysta. Laureat nagrody Grammy, członek National Academy of Recording Arts (NARAS) Współpracował między innymi z takimi artystami i zespołami jak: Oddział Zamknięty, Armia, Closterkeller, Kombii, T.Love ,Sistars, Ania Dąbrowska, Anna Maria Jopek, Kayah, Aga Zaryan, Ewa Farna.

Właściciel studia nagrań JG Master Lab.

"Niezwykła kostka porządkująca brzmienie wzmacniacza gitarowego i wprowadzająca niezwykłą witalność brzmienia. Polecam wszystkim gitarzystom. "

 

Marek Raduli

MAREK RADULI

Gitarzysta, aranżer, kompozytor, muzyk sesyjny. Członek Akademii Fonograficznej ZPAV.  Najbardziej znany jest jako gitarzysta Budki Suflera. Udzielał się też w wielu innych projektach między innymi z: Marylą Rodowicz, Jackiem Skubikowskim z zespołem Tadeusza Nalepy, Bajmem i ΠR2.

"Polecam urządzenie Taurus Servo gitarzystom dbającym o swoje brzmienie. Servo wzbogaci i pogłębi Twój ton gitarowy bez zmiany barwy, którą lubisz. Zdumiewające działanie urządzenia spowoduje, że granie na przykład czystą barwą stanie się przyjemnością. Co równie ważne, Servo doskonale współpracuje z innymi kostkami gitarowymi, bądź jako dopalenie kanału przesterowanego. Mam, używam, polecam. Marek Raduli"

 

 

Skawiński SERVO GRZEGORZ SKAWIŃSKI

Gitarzysta, wokalista i kompozytor a także producent muzyczny. Frontman zespołu Kombi oraz  gitarzysta zespołu O.N.A z Agnieszką Chylińską. Na swoim koncie ma również projekt Skawalker, muzykę filmową oraz współpracę z rozmaitymi artystami jak Acid Drinkers, IRA, Golden Life czy Liroy, a także karierę solową.

"To urządzenie to absolutna rewelacja, bardzo ożywia brzmienie gitary podłączonej zarówno do wzmacniacza klasycznego czy też do Kempera, Fractala.... Porządkuje dolne częstotliwości nie wprowadzając żadnych zniekształceń, można by powiedzieć że gitara dostaje drugie życie, dźwięk po prostu oddycha z Servo Drive ....

Gorąco polecam Grzegorz Skawiński"

 

 

Jacek Królik SERVOJACEK KRÓLIK

Gitarzysta, muzyk sesyjny, członek zespołu Grzegorza Turnaua , grupy Brathanki oraz Kreszendo. Współpracował między innymi z zespołami Lombard, Tilt, Chłopcy z Placu Broni, ponadto z Grzegorzem Ciechowskim, Zbigniewem Preisnerem, Andrzejem Sikorowskim, Krzysztofem Cugowskim, Urszulą, Renatą Przemyk, Justyną Steczkowską, Edytą Górniak i wieloma innymi wykonawcami. Ma w swoim dorobku udział w nagraniu ok. 150 albumów.

"Taurus Servo jest niezwykle przyjacielskim i pomocnym efektem, pozwalającym na twórcze i odczuwalne  pogrubienie czystego brzmienia gitary.  Korzystnie wysyca i poszerza sygnał, jednocześnie delikatnie  fajnie kompresując dźwięk. Nawet skrajne ustawienia potencjometru daje przyjemną dla ucha saturację, co ważne - bez utraty punktu . Pomocny zarówno przy czystych barwach, jak i w barwach crunch i lekkim drive.   Dobrze współpracuje zarówno z cyfrą , jak i klasyczną lampą.  Warto. 

Jacek Królik "    Jacek Królik SERVOLESZEK CICHOŃSKI

Jeden z czołowych polskich gitarzystów bluesowych, wokalista, kompozytor i aranżer. Zasłużony pedagog i wykładowca na licznych warsztatach muzycznych. Autor kursów do nauki gry na gitarze „Blues – Rock Guitar Workshop” i „Gitarowe ABC”. Od 2003 roku dyryguje wielką orkiestrą gitarową wykonującą utwory Hendrixa organizując coroczne bicie Gitarowego Rekordu Guinnessa w ramach „Thanks Jimi Festival”. Występował na największych festiwalach bluesowych na świecie m.in. Monterrey Bay Blues Festival w Californi i Narooma Blues Festival w Australii.

"Ta niezwykła kostka "servuje" nam pełniejsze brzmienie gitary,  działa jak świetnie zbalansowany exciter, a w razie potrzeby, śpiewny boost w jednym.
Gratuluję ! Keep on Rockin' TAURUS! 
Leszek Cichoński " 

  

Dariusz Kozakiewicz SERVO DARIUSZ KOZAKIEWICZ

Niezwykle doświadczony i wybitny polski gitarzysta.  Ma na koncie współpracę z najważniejszymi polskimi formacjami i indywidualnościami. Należy do muzyków ściśle związanych z legendą polskiego rocka. Porusza się świetnie w różnych stylach muzycznych.  W przeszłości współpracował z Tadeuszem Nalepą, Zbigniewem Namysłowskim, Wojciechem Karolakiem, Rebertem Chojnackim, Janem Borysewiczem, Ewą Bem, Anną Jantar, Piotrem Figlem oraz z legendarnym zespołem Test. Obecnie od wielu lat jest związany z zespołem Perfeckt.  

"Servo to świetny efekt, który wspomaga brzmienie gitary. Dźwięk jest bardziej plastyczny okrągły  i nie tak "rozbiegany". Przy maximum gainu serva mamy dłuższe wybrzmienie  nie powodując tak jak przy kompresorach tzw. COFKI.  Także bardzo polecam każdemu gitarzyście, do każdego modelu wzmacniacza i każdego rodzaju muzyki. 
Dariusz Kozakiewicz"

 

 

Adam Palma SERVO ADAM PALMA

Doktor sztuk muzycznych - solowy gitarzysta akustyczny, występował z Al Di Meolą, Tommy Emmanuelem, Bireli Lagrenem, Leszekiem Możdżerem, Ewą Bem itd.
Zdobywca tytułu "Najlepszy Polski Gitarzysta Akustyczny".
www.adampalma.co.uk

"Uzależniłem się od Serva już po pierwszym podłączeniu go i wypróbowaniu.  Za każdym razem kiedy go wyłaczałem podczas koncertu, brakowało mi bogactwa i pełni brzmienia.
Od teraz Servo na stałe pozostanie w moje skrzynce z efektami i  będzie moim nieodłącznym towarzyszem na scenie. Adam Palma"

 

 

 

Adrur Gadowski SERVO 

ARTUR GADOWSKI

Muzyk rockowy, frontman zespołu IRA, jednej z popularniejszych grup rockowych w Polsce. Nominowany do nagrody Fryderyki 2000 w kategorii „Wokalista”.
Wraz z zespołem IRA nagrodzony trzema statuetkami Superjedynek na 47 Krajowym Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu.

"Podłączam servo do Helixa i używam go przy nagraniach gitary elektrycznej. Teraz podczas pracy w studio zawsze używam SERVO. Polecam Artur Gadowski"

 

 

Kuba Kawalec SERVO

KUBA KAWALEC

Jeden z założycieli oraz frontman zespołu Happysad.
Kompozytor, wokalista, gitarzysta oraz autor tekstów. Zadebiutował ze swoim zespołem utworem "Zanim pójdę", który utrzymywał się na liście Marka Niedźwieckiego przez 33 tygodnie. Ich album zatytułowany "Podróże z, i pod prąd", według magazynu "Teraz Rock" plasuje się wśród najlepszych polskich albumów 2005 roku. W kwietniu 2007 magazyn "Teraz Rock" umieścił płytę „Wszystko jedno” wśród 50 najważniejszych w historii polskiego rocka  Cały czas kiedy pojawiają się na scenie, porywają za sobą tłumy młodych ludzi.

"Servo to mój bardzo dobry kumpel, który zna się na brzmieniu i na którym zawsze mogę polegać. Nie oszuka, nie zawiedzie, zawsze wspomoże. Dobrze mieć go pod nogą. Polecam - Kuba Kawalec.”

 

 

 

Michał Trzpioła SERVO

 

MICHAŁ TRZPIOŁA

Młody wirtuoz gitary elektrycznej, absolwent Akademii Muzycznej w Katowicach.
W 2013 roku wygrał prestiżowy konkurs Solo Życia w Lublinie.

W muzyce najbardziej interesuje go szeroko pojęta improwizacja, gdzie najlepiej jest widoczna wirtuozeria wykonawcy. Obecnie gra w zespole Wojtka Pilichowskiego.

"Servo Gain to "efekt" do zadań specjalnych. Szerokie brzmienie gitary i dużo przestrzeni. Spełnia rolę boostera, kompresora i czegoś jeszcze, co trudno opisać słowami. Zadomowił się w moim pedalboardzie na dobre. Polecam !

Michał Trzpioła"

 

 

 

Konca Servo

 

 

PIOTR KONCA

Kompozytor i gitarzysta pop-rockowy związany obecnie z zespołami IRA. Współpracował z takimi artystami jak Patrycja Markowska, Magda Femme, Sylwia Wiśniewska, Justyna Steczkowska i inni.

 

"Servo w zestawie z Fractalem i Helixem robi naprawdę dobrą robotę.  
Dodaje wartości, której do tej pory mi brakowało." Piotr Konca

  

 


Krzysztof Misiak Servo

KRZYSZTOF MISIAK

Polski gitarzysta, kompozytor, producent muzyczny oraz pedagog.
Laureat pierwszego miejsca w kategorii „Najlepszy Gitarzysta Rock” w plebiscycie czytelników magazynu Gitara i Bas + Bębny w 2004 roku. Wszechstronny gitarzysta znajdujący się świetnie w różnych stylach muzycznych. Niekwestionowany wirtuoz, wieczny poszukiwacz niespotykanych akordów o niezwykłych barwach. Swoją grą nieustannie zadziwia i inspiruje, pozostając wciąż niedoścignionym wzorem dla wielu adeptów sztuki gitarowej. Współpracował z takimi wykonawcami jak Mark Raduli, Wojciech Pilichowski, Mietek Jurecki, Krzysztof ścierański, Dariusz Kozakiewicz, Marek Byliński, Gregg Bissonette, Natalia Kukulska, Tomasz Łosowski w latach 2003-2006 był gitarzystą formacji Chylińska.

"Servo dodaje swoistej szerokości i dynamiki nie zniekształcając barwy. Robi też dobrze w niskich  częstotliwościach, lekko kompresując brzmienie. Realizatorzy dźwięku też są pod wrażeniem."

  

 

Herbata SERVO

 

ADAM HERBATA HERBOWSKI

Rockowy gitarzysta, sideman, aranżer, lider grupy Banda Puchatka, gitarzysta u boku Andrzeja Nowaka w zespole Złe Psy. Wykładowca warsztatów w Muzycznej Owczarni i właściciel Studia Muzyki Rozrywkowej TEA&M w Kołobrzegu. Współpracował z : Sebastian Riedel, Paulina Przybysz, Agnieszka Dyk, Anna Cyzon, Maja Hyży, Filip Rychcik, Thomas Grotto. 

"Taurus Servo uważam za bardzo ciekawą kostkę. Bardzo poprawia jakość i pełnię brzmienia szczególnie przy czystym brzmieniu. Najbardziej mi pasuje gdyż działa też jako podbicie i świetnie wysuwa potrzebne do tego alikwoty. "

  

 


S. Piekarek SERVO

 

SEBASTIAN PIEKAREK

Gitarzysta zespołu IRA, wokalista oraz kompozytor, muzyk sesyjny, który współpracował m.in z Dodą, Kasią Kowalską, Wojtkiem Pilichowskim, Patrycją Markowską, zespołami Daab, Bracia i Spotlight, brał udział w wielu projektach studyjnych.

'Raz podpiąłem servo do gitary i tak już zostało na stałe. Ożywia, wzbogaca, świetnie uzupełnia się w pracy z moim Helixem czy Fractalem oraz w pracy w studio. Polecam Sebastian Piekarek"

 

 

 

A. Nowak SERVO

ANDRZEJ NOWAK

Gitarzysta, kompozytor i producent muzyczny. Założyciel i lider polskiej legendy hard-rocka – zespołu TSA. W latach 80-tych wraz z zespołem TSA wstrząsnął polską sceną rockową.  Uczestniczył w nagraniu około 70 płyt z różnymi wykonawcami w Polsce i za granicą.  Grał i nagrywał miedzy innymi z Tadeuszem Nalepą, Martyną Jakubowicz, współtworzył sesję "I Ching" zarejestrowaną w studiu radiowej Trójki na dwupłytowym albumie. Obecnie jest filarem dwóch zespołów TSA i Złe Psy.

"SERVO  Taurus daje radę . Koncert w Radiowej Trójce i czwarta płyta na żywo nagrana na tych efektach. Super brzmienie.  Taurus + Laboga to duża niespodzianka , niesamowicie subtelny efekt , który spełnia wszystkie najwyższe wymagania. Gitara akustyczna brzmi rewelacyjnie ! 
Andrzej Nowak"

 

 

Adam Otręba

 

ADAM OTRĘBA

Muzyk rockowy, gitarzysta i jeden z założycieli kulowej grupy Dżem grającej muzykę z pogranicza rocka i bluesa. Grupa jest zaliczana do najważniejszych zespołów w historii polskiej muzyki rockowo-bluesowej.

"Dzięki SERVO brzmienie robi się pełniejsze, bogatsze. 
Raz włączam i tak już zostaje.

Jest bardzo OK. Adam Otręba" 

 

 

Robert DrężekROBERT DRĘŻEK "Drężmak"

Aktywny na rynku muzycznym już od 1984r. Obecnie gitarzysta zespołu Luxtorpeda. Ponadto uczestniczył w projektach muzycznych takich zespołów jak Arka Noego, Armia, Deus Meus, 2Tm2,3.
„Zetknąłem się z Servo prawie rok temu, od tamtej pory używam go non stop zarówno do gitar akustycznych jak i elektrycznych czysto brzmiących i lekko przesterowanych. Sprawia, że gitara jest bardziej otwarta, jakby było słychać więcej danych wydobywających się z instrumentu. Gdy ucho przyzwyczaja się do obecności Servo, warto wyłączyć go na chwilę, ma się wtedy wrażenie że coś z gitarą jest nie tak. To małe pudełko nie ingeruje w brzmienie ani charakter instrumentu, uwypukla z niego to co najlepsze.  Polecam Robert Drężek."

 

Tommy Denander

TOMMY DENANDER

Tommy works on 150-170 albums a year and has appeared on more than 2000 albums with artists like Michael Jackson, Paul Stanley, Ricky Martin, Alice Cooper, Steve Vai, Gary Moore, Jimmy Page, Carlos Santana, Richard Marx, Peter Cetera, Toto, BB King, Sheryl Crow, David Foster, Desmond Child, Bob Ezrin, Max Martin, Don Henley, Jeff Beck, Tokio Hotel, Backstreet Boys, Westlife, Jimi Jamison, Robin Beck, House Of Lords, David Roberts, Yngwie Malmsteen, Michael McDonald, Kelly Keagy, Fee Waybill. as well on many movies including Gorillas InThe Mist (Sigourney Weaver), Code Baltic Storm (Donald Sutherland)  and Alice In Wondeland (Johnny Depp) and much more!!

"Finding great pedals for certain sounds is pretty easy these days but finding one that just demands to be on all the time no matter what sounds you are using is very rare! Servo sounds like you had your favorite amp serviced with new tubes plus one extra tube added...it's absolutely transparent and just pushes your sound forward slightly in a wonderful way.  Love it. The Servo pedal is stunning!!! It's on all the time for me now."


Ruggero RobinRUGGERO ROBIN

Is present in over 60 million cd sold all over the world having participated in very important productions performing on an international basis, with artists such as: Zucchero Fornaciari, Andrea Bocelli, Luciano Pavarotti, Paul Young, B.B. King, Dolores O’Riordan, Giorgia, Nomadi, Riccardo Fogli and many others great artist as: Bruce Gaitsch, Janey Clewer, Joe Diorio, Trilok Gurtu, Enzo Todesco, Alex Acuna, Oskar Cartaya, Marc Jordan, John Patitucci, Steve Gadd, Joey De Francesco,Byron Landham, Marc Quinones, Richie Gajate García, Giulio Capiozzo, Flavio Boltro, Robert Bonisolo, Frank Tontoh, George Acogny, Thoss Panos and other great artists.

"This little servo pedal gives you character and pronunciation, to every note you perform ... very interesting !!

 

 

Bruce Gaitsch

BRUCE GAITSCH

American guitarist, composer, and producer. He is best known for working with notable musicians such as Chicago, Peter Cetera, Madonna, Agnetha Fältskog and many others as a session musician and songwriter like: Timothy B. Schmidt (Eagles), Kansas, The Fixx, Restless Heart, Poco, Phillip Bailey, Tom Scott, Agnetha Faltskog (ABBA), Lara Fabian. 

 

"Upon first trying the new TAURUS Servo, I was amazed at the sustain and punch added to the sound of my guitar. To me it is like two pedals in one. A great boost and compressor. Very hi fi, very smooth yet warm and strong as hell, a must for any guitarist."
Bruce Gaitsch, Nashville TN August 7th 2017.

 

 

 

Michael Thompson

MICHAEL THOMPSON

One of the mostly recorded guitarists in the world. Graduated from Berklee College of Music in Boston. He’s been working with David Foster since 1989. He worked with the producers such as Quincy Jones (O’s Jook Joint), Babyface (Babyface Unplugged) and „Mutt” Lange (UP! Shanii Twain). You can hear Michael’s guitar listening to Cher, Celine Dion, Madonna, Michael Mc Donald, Michael Buble, Celine Dion, Whitney Houston, Toni Braxton, Phil Collins, Rod Stewart, Joe Cocker, The Eagels and many more.

The Servo is a great "always on" pedal that gives me a little rock edge into a clean Fender amp. congrats to Taurus for these design! 

 

 

Powrót