Neodyme

TH-1510

500W /99dB 1x15+1x10TH-1510 to konstrukcja zawierająca dwie kolumny w jednej obudowie Każda z nich przetwarza nieco inne pasmo dźwięku co w połączeniu daje szeroki zakres częstotliwości o dużej selektywności i dynamice dźwięku. Kombinacja dwóch różnych typów głośników 15" i 10" w jednej kolumnie daje ekstremalne możliwości. Głośnik 15" zapewnia dużą dynamikę i skuteczność w zakresie niskich częstotliwości natomiast głośnik 10" daje wyrazistość i bardzo dobry PUNCH w zakresie środkowego pasma. Kolumna wyposażona jest w selektor trybu pracy, który umożliwia wybór następujących opcji:

  • MONO - standardowe konfiguracja podłączenia wszystkich głośników do jednego wzmacniacza.
  • BI-AMP – możliwość podłączenia każdej sekcji głośników oddzielnie. W tym trybie można podłączyć do kolumny dwa oddzielne wzmacniacze lub korzystać z jednej wybranej sekcji i jednego wzmacniacza. Opcję BI-AMP możesz wykorzystać również do  pracy semi-STEREO.

Przełącznik trybu pracy daje dodatkową możliwość – zmianę impedancji kolumny. W trybie mono masz wyjście o impedancji 4ohm a w trybie Bi-AMP masz dwa wyjścia po 8ohm

Kolumna posiada gniazda wejściowe typu combo SPEAKON + JACK oraz 3-pozycyjny regulator głośności driver'a wysokotonowego.

Obudowa kolumny pokryta jest hybrydową powłoką poliuretanową. Jest to powłoka bardzo odporna na wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne oraz chroniąca obudowę przed wilgocią. Jest bardzo łatwa w utrzymaniu czystości, poza tym odporna na ścieranie i pozostawianie widocznych uszkodzeń na skutek eksploatacji sprzętu podczas transportu. Dodatkową zaletą powłoki z elastomeru poliuretanowego jest to, że bardzo solidnie uszczelnia i wzmacnia całą konstrukcję kolumny głośnikowej co eliminuje niepożądane drgania i zwiększa ogólną żywotność obudowy.


następny »