Jakarta JAPEX-2011

Jakarta Audio Pro Expo (JAPEX) to największe targi instrumentów muzycznych i Pro Audio w Indonezji, odbywają się one co roku w listopadzie.

W tym roku po raz pierwszy na tej prestiżowej imprezie pojawił się Taurus. Marka prezentowana była przez jej wyłącznego dystrybutora na terenie Indonezji - firmę GilaBass.com, oferującą również produkty SR Technology, Mayones, F-Bass czy Sadowsky. W ofercie Taurusa największą popularnością cieszyły się oczywiście urządzenia ze srebrnej serii. Produkty te były także współbohaterem klinik prowadzonych przez Zoltana Renaldi - jednego z najlepszych muzyków w Indonezji.

Efekty ze srebrnej serii znalazły również uznanie w oczach indonezyjskich gitarzystów, choć było dla nich sporym zaskoczeniem to, że polskie stompboxy tak samo dobrze sprawdzają sie zarówno z gitarą elektryczną jak i basową.

JAPEX 2012 to prawdziwie huczna premiera Taurusa na rynku indonezyjskim. Zarówno tamtejsi muzycy jak i entuzjaści rozwiązań Pro Audio przyjęli polskie produkty z dużym zainteresowaniem i szacunkiem, co mamy nadzieję będzie dobrym omenem dla przyszłości naszej marki w Indonezji.

Jakarta-2011